PLÉSYR

PLÉSYR Beauty Mask

Maska Beauty wyjątkowe połączenie 7 aplikatorów „wstrzykujących” składniki aktywne wgłąb skóry za pomocą ultradźwięków o częstotliwości 1 MHz, a dzięki terapii energotonowej HiToP wszystkie składniki odżywcze są rozłożone równomiernie na całej powierzchni poddanej zabiegowi. HiToP High Tone Power Therapy to milowy krok w dziedzinie elektroterapii, połączenie prądu elektrycznego z energoterapią tworzący wcześniej niespotykany efekt regeneracyjno-witalizujący.

Charakterystyka działania:

  • intensywnie stymuluje aktywność komórek i metabolizm komórkowy
  • zwiększa rozmiar i liczbę mitochondriów
  • pobudza krążenie krwi w tkance
  • aktywuje pompę mięśniową, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych
  • wzmaga usuwanie toksyn
  • uzyskuje się naturalny efekt botoksu bez substancji toksycznych – mięśnie, które odpowiedzialne są za powstanie zmarszczek mimicznych są poddane intensywnej regeneracji

PLÉSYR Beauty Stylo

Beauty Stylo służy do uzupełnienia pielęgnacji.

Charakterystyka działania:

  • samodzielne ultradźwięki o częstotliwości 1MHz
  • najlepszy efekt osiągamy poprzez powolne ruchy okrężne i podłużne
  • zaprojektowany w celu leczenia dolnej części twarzy, szyi i dekoltu
  • skóra staje się gładka i nabiera młodzieńczego blasku.

PLÉSYR HYALURON-SEREN – ELIKSIR DLA PIĘKNEJ SKÓRY

Nasze wysoce skuteczne hydrofilowe serum hialuronowe to specjalne i indywidualnie dopasowane do potrzeb skóry użytkownika formuły. Unikalne połączenie hialuronianu 2D i 3D, optymalnie dostarcza skórze nawilżenia i składników odżywczych.

PLÉSYR ORGANICZNE MASKI BIOCELULOZOWE – DLA JESZCZE LEPSZEJ PIELĘGNACJI

Nasze maski z biocelulozy, podobnie jak serum hialuronowe, są dostępne w różnych rodzajach w zależności od wskazaniach i typu skóry. Cienka jak błona bioceluloza ze sfermentowanej wody kokosowej jest wzbogacona o najnowsze składniki aktywne i zapewnia skórze wszystko czego potrzebuje.

DERMOKOSMETYKI PREMIUM MADE IN SWITZERLAND

Ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji skóry PLÉSYR jest równie rozpieszczająca, co skuteczna. Szwajcarscy naukowcy stworzyli siedem unikalnych i wysoce skutecznych produktów z naturalnych surowców i najnowocześniejszych związków high-tech. W ten sposób konsekwentnie powstrzymywali się od wszystkiego, co niepotrzebnie obciąża skórę. Każdy produkt zawiera unikalny składnik aktywny i kompleks pielęgnacyjny, który jest idealnie dopasowany do potrzeb skóry.

Oczekuj na luksusowe uczucie intensywnej i dopracowanej pielęgnacji skóry – dzień po dniu.

IDEALNE UZUPEŁNIENIE

Produkty z linii PLÉSYR Skincare są optymalnie dopasowane do leczenia, dzięki zastosowaniu trzech najnowocześniejszych technologii i dlatego powinny być używane zarówno do przygotowania skóry do zabiegu, jak i późniejszej pielęgnacji.

Jeśli masz pytania, zadzwoń

662 326 497

Adres : Ul. Mickiewicza 6,
72-300 Gryfice

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 8:00 – 18:00

Znajdziesz nas na: