O nas

Odwiedź nas a zapomnisz o upływającym czasie

Beauty Clinic

Beauty Clinic Paula Pers to miejsce, które oferuje zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologi, dermatologi oraz medycyny estetycznej.

To wyjątkowe miejsce dedykowane dla osób szukających widocznych efektów zabiegowych oraz profesjonalnej opieki.

Dzięki pasji , wiedzy i serdeczności nasi specjaliści zadbają o Twoje zdrowie skórę i dobre samopoczucie.

Paula Pers

Nazywam się Paula Pers, od 17 lat jestem pasjonatką naturalnego piękna. 

Moja ideologia zbiegów  profilaktycznych, które sięgają dalekobieżnie w celu utrzymania zadbanej, zdrowej, jędrnej i lśniącej skóry nie zmieniła się od lat. Po tym długim czasie praktyki, opieki i obserwacji swojej skóry, jak i moich klientek jestem przekonana o słuszności moich wyborów. 

 Te z Was, które mnie znają wiedza jak cenie sobie współprace z Wami na najwyższym poziomie zaufania. Jak ważna jest dla mnie każda z Was i wasze potrzeby. Jak ważna jest odpowiednia stymulacja naszej skóry, aby cieszyć się jej zdrowiem i pięknym wyglądem przez długi czas. Jak ważne jest zadbanie o swoje ciało od środka, które po stokroć nam się później odwdzięcza. Jak ważne są wewnętrzne potrzeby naszej duszy, które często są tłumione i lekceważone przez nas same. 

Dlatego…

Beauty Clinic To wyjątkowe miejsce, które stworzyłam dla osób szukających widocznych efektów zabiegowych oraz profesjonalnej opieki. Dla osób lubiących relaksację i ukojenie duszy w oazie spokoju i dobrej wibracji. Dla osób szukających prawdy i oddania. I to dzięki pasji, wiedzy i serdeczności dbamy o Twoje zdrowie, skórę, ciało i dobre samopoczucie. Realizujemy nawet te pragnienia, które dla Was wydają się niemożliwe. 

Zapraszam Was serdecznie do naszego świata magii.